Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Gaju mają przystanki, ale potrzebują też wiat

W Gaju mają przystanki, ale potrzebują też wiat

Opublikowano:

Tomasz Lizończyk – radny z Osiedla Gaj zwrócił się z prośbą o montaż wiat na nowych przystankach autobusowych przy przychodni zdrowia w Gaju.


Temat został poruszony podczas sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 1 grudnia 2017 roku.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie przy ulicy Matejki na Osiedlu Gaj (w sąsiedztwie przychodni zdrowia) zbudowane zostały dwa perony, na których usytuowane zostały przystanki autobusowe. Problem w tym, że nie ma na nich wiat, gdzie osoby oczekujące na autobus mogłoby usiąść oraz schronić się przed padającym deszczem lub śniegiem.

– Teraz planowane są wydatki na nowy rok, dlatego dobrze by się stało, by w przyszłym roku zaplanować montaż wiat na nowych przystankach autobusowych przy przychodni zdrowia w Gaju. Nie muszą to być nowe wiaty, mogą być z demontażu w innych miejscach, ale ważne, by ludziom oczekującym na autobus na głowy nie padało – zaapelował Tomasz Lizończyk.

Dodajmy, że na wspomnianych przystankach zatrzymują się minibusy linii LA, która łączy dworzec PKP i centrum Trzebini z osiedlami: Krze, Siersza, Gaj i Energetyków oraz sołectwami: Płoki i Myślachowice.

(RS)

Na zdjęciu jeden z nowych przystanków autobusowych przy przychodni zdrowia w Gaju.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij