Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Krzu mają nowe przedstawicielstwo

W Krzu mają nowe przedstawicielstwo

Opublikowano:

W środę 21 lutego 2018 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze mieszkańców Osiedla Krze, w trakcie którego wybrano Radę Osiedla Krze oraz jej przewodniczącego na kolejną czteroletnią kadencję.


Przewodniczącym Rady Osiedla Krze ponownie został wybrany Lucjan Kraus, który tę funkcję będzie pełnił już szóstą kadencję.

Z kolei w skład nowej Rady Osiedla Krze wybrano czternaście osób. W gronie tym znajdują się: Krystyna Jędrysik, Bogusław Mencel, Janusz Janowski, Jerzy Harańczyk, Jerzy Błaszczyk, Łukasz Glista, Jan Pędziwilk, Ewa Grzesiak, Wiesław Tylnicki, Ryszard Mucha, Henryk Ziąbek, Robert Głowacz, Aleksander Pietrzyk i Edward Miśkowiec.

Stałe dyżury przewodniczącego będą się odbywać w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 15.00 w siedzibie Rady Osiedla Krze przy ulicy Gwarków 3 A. Także w pierwszy wtorek miesiąca w tym samym miejscu, ale o godzinę później na swoich posiedzeniach będzie się zbierała Rada Osiedla Krze.

(RS)

Na zdjęciu fragment Osiedla Krze.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij