Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > W Krzu stawiają na infrastrukturę

W Krzu stawiają na infrastrukturę

Opublikowano:

Aż 11 różnych zadań służących poprawie i rozbudowie miejscowej infrastruktury Rada Osiedla Krze zgłosiła do budżetu Gminy Trzebinia na rok 2016.


Jeśli idzie o przedsięwzięcia drogowe, to Rada Osiedla Krze zgłosiła do realizacji zadania obejmujące: remont drogi osiedlowej w rejonie ulicy Grunwaldzkiej, wykonanie brakującej części nakładki asfaltowej przy ulicy Zawadzkiego (bocznej), remont drogi dojazdowej do kompleksu garaży przy ulicy Kopalnianej (między blokami 6 i 10), przebudowę drogi i chodnika od ulicy Kopalnianej do ulicy Gwarków (wzdłuż skateparku) oraz wyasfaltowanie drogi między garażami na odcinku od ulicy 22-Lipca do bloku nr 51.

Pozostałe zadania zgłoszone do budżetu na rok 2016 obejmują: montaż oświetlenia przy ulicy Ładnej od strony ulicy Grunwaldzkiej (2 lampy), montaż jednej lampy oświetleniowej na ulicy Żabiej, remont ogrodzenia wzdłuż ulicy Kopalnianej i ulicy Grunwaldzkiej (ponowienie wniosku), modernizacja i poszerzenie placu zabaw przy ulicy Gwarków, montaż skrzynki rozdzielczej przy skateparku z możliwością podłączenia prądu na czas imprez organizowanych dla mieszkańców osiedla oraz przejęcie od starosty terenu byłego boiska sportowego przy Zespole Szkół Techniczno-Usługowych i jego zagospodarowanie na potrzeby mieszkańców.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij