Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Młoszowej chcą dróg, boiska, pałacu…

W Młoszowej chcą dróg, boiska, pałacu…

Opublikowano:

W imieniu mieszkańców Młoszowej sołtys tej miejscowości – Bożena Adamczyk zgłosiła kilkanaście różnych zadań do budżetu Gminy Trzebinia na 2017 rok.

Prym wiodą zadania drogowe. Obejmują one: wykonanie ulicy Wrzosowej, opracowanie projektu i wykonanie ulicy Karniowickiej, opracowanie projektu i wykonanie ulicy Sportowej, opracowanie projektu i wykonanie ulicy Przy Grobli, opracowanie projektu i wykonanie ulicy Pawiej, położenie nowej nakładki asfaltowej na ulicy Pierwszej, opracowanie projektu i wykonanie łącznika ulicy Trzebińskiej z ulicą Młoszowską, opracowanie projektu i wykonanie ulicy Ugorek, wykonanie ulicy Florkiewicza bocznej na wysokości przystanku na żądanie Młoszowa Wzgórze, opracowanie projektu i wykonanie ulicy Leśnej w Pile Młoszowskiej oraz wyasfaltowanie parkingu naprzeciwko Zespołu Pałacowo-Parkowego.

Ponadto Bożena Adamczyk zwróciła się do władz Gminy Trzebinia o przejęcie w całości Zespołu Pałacowo-Parkowego w Młoszowej w formie darowizny lub dokonanie zakupu obiektu z 95 procentową bonifikatą i opracowanie przez gminne służby wniosku w celu pozyskania zewnętrznych środków finansowych na ratowanie obiektu przed zniszczeniem.

Oprócz tego Bożena Adamczyk zwróciła się o umieszczenie w przyszłorocznym budżecie Gminy Trzebinia inwestycji obejmujących budowę boiska sportowego dla LKS „Ruch” Młoszowa oraz kontynuację kanalizacji sołectwa Młoszowa.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij