Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Młoszowej mają siłownię pod chmurką

W Młoszowej mają siłownię pod chmurką

Opublikowano:

Mieszkańcy największego trzebińskiego sołectwa – Młoszowej mogą korzystać z siłowni pod chmurką, która została zbudowana obok placu zabaw i boisk rekreacyjnych przy ulicy Florkiewicza.

– Niektórzy nasi mieszkańcy nie wierzyli, że za około 20 tysięcy złotych można zbudować siłownię w plenerze. Z Funduszu Sołeckiego przeznaczyliśmy na ten cel 9.300 złotych. Podobną kwotę dołożyły nam gmina i obiekt ku zadowoleniu mieszkańców powstał – relacjonuje Bożena Adamczyk, sołtys Młoszowej i zarazem gminna radna.

Siłownia składa się z czterech podwójnych urządzeń. Są to: orbitek, wyciąg górny, prasa nożna podwójna i prasa ręczna podwójna.

– Często przechodzę obok siłowni i widzę, że nasi mieszkańcy chętnie z niej korzystają. To najlepiej świadczy o tym, że taki obiekt jest u nas potrzebny – podsumowuje Bożena Adamczyk.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij