Piątek, 09 czerwca 2023 | Felicjana, Pelagii
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Młoszowej naprawią mur oporowy

W Młoszowej naprawią mur oporowy

Opublikowano:

Gmina Trzebinia ogłosiła przetarg na renowację muru oporowego i ogrodzenia przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Młoszowej.

Renowacją objęty zostanie ponad 50 metrowy odcinek muru od ulicy Krakowskiej oraz ponad 25 metrowa jego część od strony ulicy Kamieniec wraz z zabudowanym na nim metalowym ogrodzeniem. Prace mają zostać wykonane do końca listopada bieżącego roku.

Firmy zainteresowane realizacją zadania mogą składać swoje oferty do 26 września 2018 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

Przypomnijmy, że o renowację kruszejącego muru ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców, w tym dzieci, apelowała wiosną do trzebińskich władz samorządowych Bożena Adamczyk – sołtys Młoszowej i zarazem radna gminna.

(RS)

Na zdjęciu rozpadający się mur oporowy przy przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Młoszowej od strony ulicy Kamieniec.

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij