Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Młoszowej potrzebny jest kawałek chodnika

W Młoszowej potrzebny jest kawałek chodnika

Opublikowano:

Bożena Adamczyk – sołtys Młoszowej i zarazem radna miejska zwróciła się po raz kolejny do trzebińskich władz gminy z prośbą o wykonanie we współpracy z Powiatem Chrzanowskim chodnika przy ulicy Florkiewicza na odcinku od centrum sołectwa do placu zabaw.

Z wnioskiem w tej sprawie Bożena Adamczyk wystąpiła na sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 31 marca 2017 roku.

– Chodzi o to, by dojście z centrum Młoszowej na plac zabaw i z powrotem było bezpieczne, bo ludzie poruszają się na tym odcinku jezdnią i kiedyś może tu dojść do nieszczęśliwego wypadku. Tymczasem przy jezdni jest pobocze, na którym można wykonać estetyczny chodnik z kostki brukowej – tłumaczy Bożena Adamczyk.

Bożena Adamczyk zwróciła się ponadto do władz gminy z prośbą o wysypanie podłoża pod huśtawkami na wspomnianym placu zabaw piachem, bo dzieci podczas zabawy wyżłobiły w nim niecki i po opadach deszczu gromadzi się w nich woda, co uniemożliwia maluchom korzystanie z tych urządzeń.

(RS)

Na zdjęciu fragment zbudowanego kilka lat temu placu zabaw przy ulicy Florkiewicza w Młoszowej, który uchodzi za jeden z najładniejszych na terenie Gminy Trzebinia. Fot.: Robert Siwek © 2017.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij