Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Myślachowicach pełna pula dla szkoły

W Myślachowicach pełna pula dla szkoły

Opublikowano:

Na zebraniu wiejskim w dniu 25 września 2017 roku mieszkańcy Myślachowic zdecydowali o przeznaczeniu pieniędzy z funduszu sołeckiego na 2018 rok.

Przyszłoroczny fundusz sołecki Myślachowic opiewa na kwotę 35.919 złotych i 30 groszy.

Zgodnie z propozycją przedstawioną na zebraniu wiejskim przez sołtysa Jacka Wocha mieszkańcy jednomyślnie opowiedzieli się za przeznaczeniem całości środków finansowych z funduszu sołeckiego na 2018 rok na remont klatki schodowej oraz korytarza na piętrze w Szkole Podstawowej w Myślachowicach.

W tym miejscu warto przypomnieć, że ze środków pochodzących z tegorocznego funduszu sołeckiego w czasie wakacji wykonano remont korytarza na parterze we wspomnianej placówce oświatowej, co sprawiło, że myślachowicka szkoła stała się bardziej przyjazna uczniom.

– Teraz korytarz na parterze wygląda zupełnie inaczej niż przed remontem. Jest jasny i przestronny, co dobrze służy zapewnieniu dzieciom właściwego bezpieczeństwa w czasie przerw między lekcjami – mówiła podczas zebrania wiejskiego Agnieszka Godyń, dyrektor Szkoły Podstawowej w Myślachowicach.

– Dziękuję za okazaną przychylność i podjęte decyzje. I zapraszam do szkoły. Proszę przyjść i zobaczyć jak to wszystko ładnie wygląda – dodała dyrektor Agnieszka Godyń.

Pierwotnie rozważano przeznaczenie pieniędzy z przyszłorocznego funduszu sołeckiego na uporządkowanie i wyasfaltowanie wjazdu z drogi wojewódzkiej w kierunku przedszkola, ośrodka zdrowia i remizy OSP oraz na wykonanie nowego ogrodzenia przy szkole od strony wspomnianej drogi, ale sołtys Jacek Woch uzyskał ustne zapewnienie ze strony władz miasta, że zdania te zostaną zrealizowane przez gminę.

Robert Siwek

Na zdjęciu Szkoła Podstawowa w Myślachowicach.

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij