Sobota, 23 września 2017 | Bogusława, Tekli
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Myślachowicach postanowili wesprzeć szkołę

W Myślachowicach postanowili wesprzeć szkołę

Opublikowano:

W sobotę 10 września 2016 roku na zebraniu wiejskim mieszkańcy Myślachowic zdecydowali o przeznaczeniu pieniędzy z funduszu sołeckiego na 2017 rok.

Zgodnie z propozycją Rady Sołeckiej Myślachowic mieszkańcy wsi opowiedzieli się o przeznaczeniu całej kwoty przyszłorocznego funduszu sołeckiego tj. 29.643 złotych i 40 groszy na remont korytarza w miejscowej Szkole Podstawowej.

– Wstępnie rozważaliśmy przeznaczenie części środków na szkołę a części na dom kultury, ale po rozmowach z władzami miasta zdecydowaliśmy, by się nie rozdrabniać i zaproponowaliśmy, by całą pulę przeznaczyć na rzecz szkoły – tłumaczył mieszkańcom podczas zebrania Jacek Woch, sołtys Myślachowic.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Marlene_wtrzebini_B_368x180
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Minął rok od czasu, gdy Adam Adamczyk ponownie objął stanowisko burmistrza Trzebini. Jak oceniasz jego pracę na rzecz mieszkańców?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij