Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > W Pile Kościeleckiej stawiają na dzieci i młodzież

W Pile Kościeleckiej stawiają na dzieci i młodzież

Opublikowano:

Fundusz Sołecki Piły Kościeleckiej na 2016 rok opiewa na kwotę 25.587 złotych. Zgodnie z wolą mieszkańców pieniądze te w zdecydowanej większości zostaną przeznaczone na doposażenie Wiejskiego Domu Kultury oraz zakup nowych urządzeń na pobliski plac zabaw.


Najwięcej środków, bo aż 11.288 zł zarezerwowano na doposażenie Wiejskiego Domu Kultury (zakup stołów, wyposażenie boiska do piłki siatkowej). Dalsze 11.000 zł postanowiono przeznaczyć na zakup nowych urządzeń na plac zabaw przy wspomnianym Wiejskim Domu Kultury.

Ponadto wygospodarowano 3.300 zł na montaż trzech nowych punktów świetlnych (przy ulicy Słonecznej, przy ulicy Granicznej oraz na moście na Chechle), a pozostałe 897 zł postanowiono przeznaczyć na organizację spotkań integracyjnych dla dzieci i młodzieży.

– W naszym sołectwie mieszka sporo rodzin z dziećmi, dlatego nasi mieszkańcy postanowili przeznaczyć zdecydowaną większość pieniędzy z tegorocznego funduszu sołeckiego na poprawę infrastruktury służącej na co dzień dzieciom i młodzieży – zaznacza Kazimierz Ludwikowski, sołtys Piły Kościeleckiej.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij