Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Psarach radośnie powitali wakacje

W Psarach radośnie powitali wakacje

Opublikowano:

Wyjątkowo udane było tegoroczne VII Powitanie Wakacji na urokliwym psarskim Łąkawcu. Dopisała pogoda, było wielu uczestników, no i był ciekawy program przygotowany przez organizatorów imprezy.

Wydarzenie miało miejsce 4 lipca 2016 roku i zostało zorganizowane głównie z myślą o dzieciach rozpoczynających wakacje przez Stowarzyszenie Nasze Psary wraz z Wiejskim Domem Kultury w Psarach.

Ponadto pomoc w przygotowaniu tegorocznej imprezy okazali: Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Chrzanowie, Parafialny Uczniowski Klub Sportowy Młoszowa, Trzebińskie Centrum Kultury, Fundacja ,,Wesoły Smoczek” z Bolęcina oraz Bractwo Rycerskie Ziemi Lipowieckiej.

Hasłem przewodnim tegorocznego VII Powitanie Wakacji było bezpieczeństwo w czasie wakacyjnego wypoczynku.

Atrakcji dla najmłodszych było co niemiara. Ratownicy chrzanowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego pokazywali jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą. Rycerze Bractwa Rycerskiego Ziemi Lipowieckiej dali piękny pokaz walk. Parafialny Uczniowski Klub Sportowy Młoszowa przygotował dla dzieci obfitującą w wiele atrakcji grę terenową pod hasłem – ”Bezpieczne wakacje w Psarach”, a Fundacja Wesoły Smoczek z Bolęcina woziła dzieci na koniu Piskorzu i kucyku Atosie. Z kolei Wiejski Dom Kultury w Psarach przygotował gry i zabawy, a Trzebińskie Centrum Kultury profesjonalnie nagłośniło imprezę. Nie zawiedli również trzebińscy pszczelarze, którzy częstowali uczestników imprezy pysznymi pszczelimi produktami.

Poza tym dzieci miały możliwość wziąć udział w konkursie plastycznym i łuczniczym, skosztować pysznych lodów i napojów, dostać piękne książki kucharskie Disneya wraz z naklejkami oraz wziąć udział w loterii fantowej. Podsumowując, trzeba przyznać, że było to radosne i piękne powitanie tegorocznych wakacji.

– Stowarzyszenie Nasze Psary nie jest w żaden sposób dotowane przez gminę, dlatego nasze imprezy udają się dzięki wsparciu sponsorów, głównie lokalnych firm i osób fizycznych oraz zaangażowaniu członków naszego stowarzyszenia i innych zaprzyjaźnionych z nami organizacji. Dlatego wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasza wakacyjna impreza wyglądała tak okazale serdecznie dziękujemy – podkreśla Tomasz Piszczek, prezes Stowarzyszenie Nasze Psary.

Bogatą galerię zdjęć z VII Powitanie Wakacji znajdą Państwo na stronie Stowarzyszenia Nasze Psary pod adresem: http://www.nasze-psary.net/2-podstawowa/950-siodme-powitanie.html

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij