Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Sierszy chcą ograniczenia prędkości

W Sierszy chcą ograniczenia prędkości

Opublikowano:

Przewodniczący Rady Osiedla Siersza – Marian Kokoszka wystąpił do dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie – Grzegorza Żuradzkiego z oficjalnym wnioskiem o ustawienie znaków ograniczenia prędkości na ulicy Zwycięstwa w Sierszy.


– W oparciu o wnioski mieszkańców Rada Osiedla Siersza wnosi o ustawienie na ulicy Zwycięstwa znaków drogowych ograniczających prędkość do 40 kilometrów na godzinę. Jak zauważają mieszkańcy, znaki ograniczające prędkość na tej ulicy funkcjonowały do momentu przeprowadzenia jej remontu – pisze Marian Kokoszka w piśmie skierowanym do dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie.

– Ograniczenie prędkości na ulicy Zwycięstwa, która stanowi jedną z głównych dróg dojścia dzieci do szkoły w Sierszy, poprawi ich bezpieczeństwo, a jednocześnie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa pozostałych użytkowników ruchu drogowego – dodaje Marian Kokoszka.

We wspomnianym piśmie przewodniczący Rady Osiedla Siersza zwraca również uwagę, że na łuku ulicy Zwycięstwa (w sąsiedztwie skrzyżowania z ulicą Boczną) na skutek nadmiernej prędkości już niejednokrotnie dochodziło w przeszłości do wypadków drogowych.

(RS)

Na zdjęciu Willa NOT w Sierszy, w której znajduje się siedziba Rady Osiedla Siersza.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij