Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Sierszy odbędzie się ważna dyskusja

W Sierszy odbędzie się ważna dyskusja

Opublikowano:

We wtorek 6 czerwca 2017 roku o godz. 17.00 w Willi NOT w Sierszy odbędzie się publiczna dyskusja nad projektem zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego przy ulicy Grunwaldzkiej w Trzebini, obejmującego tereny po dawnej KWK Siersza.

– To bardzo ważny temat dla społeczności lokalnej Sierszy, Krza, Gaja, Górki i Wodnej. Dlatego zachęcamy mieszkańców tych osiedli do udziału w spotkaniu i zabrania głosu w publicznej dyskusji – mówi Marian Kokoszka, przewodniczący Rady Osiedla Siersza.

– Mieszkańcy wspomnianych osiedli od początku 2015 roku walczą o zmiany w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, które zablokowałyby możliwość powstania na terenach po byłej KWK Siersza przedsięwzięć gospodarczych związanych z magazynowaniem i przetwarzaniem odpadów, w tym odpadów niebezpiecznych – dodaje Marian Kokoszka.

Przypomnijmy, że uwagi do projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego przy ulicy Grunwaldzkiej w Trzebini mieszkańcy i pozostałe zainteresowane strony będą mogły zgłaszać do 6 lipca 2017 roku.

(RS)

Na zdjęciu Dom Kultury Willa NOT w Sierszy.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij