Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Sierszy trzeba zadbać o salę gimnastyczną

W Sierszy trzeba zadbać o salę gimnastyczną

Opublikowano:

Przewodniczący Rady Osiedla Siersza – Marian Kokoszka zwrócił uwagę władzom gminy na potrzebę przeprowadzenia remontu parkietu w sali gimnastycznej przy reaktywowanej Szkole Podstawowej nr 5 w Sierszy.


– W Gimnazjum nr 2 przekształcanym w Szkołę Podstawową nr 5 jest problem z salą gimnastyczną. Jakiś czas temu Sanepid przedstawił swoje uwagi co do stanu technicznego parkietu. Chodziło o wymianę części uszkodzonych klepek. Nie wiem czy gmina ma na ten cel zarezerwowane jakieś środki. Oby nie stało się tak, że Sanepid ponownie przyjdzie na kontrolę i podejmie decyzję o zamknięciu sali gimnastycznej – zwrócił uwagę podczas ostatniej sesji Rady Miasta Trzebini Marian Kokoszka.

(RS)

Na zdjęciu sala gimnastyczna przy Gimnazjum nr 2 w Sierszy, w którym w nowym roku szkolnym uruchomiona zostanie Szkoła Podstawowa nr 5.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij