Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Sierszy znów postanowili pomóc szkole

W Sierszy znów postanowili pomóc szkole

Opublikowano:

Na swoim drugim styczniowym posiedzeniu Rada Osiedla Siersza podjęła uchwałę o przeznaczeniu w 2018 roku z funduszu osiedlowego ośmiu tysięcy złotych na remont sal lekcyjnych w Szkole Podstawowej nr 5 w Sierszy.


– Po raz kolejny postanowiliśmy wesprzeć szkołę w Sierszy, bo zależy nam, by dzieci z naszego osiedla miały jak najlepsze warunki do nauki – mówi Marian Kokoszka, przewodniczący Rady Osiedla Siersza.

– Chcielibyśmy również, by nasze działanie było sygnałem dla trzebińskich władz miasta, by i one zainwestowały w modernizację Szkoły Podstawowej w Sierszy. W szczególności zależy nam remoncie sali gimnastycznej – dodaje Marian Kokoszka.

Przypomnijmy, że latem ubiegłego roku Rada Osiedla Siersza także wsparła Szkołę Podstawową nr 5 w Sierszy i przeznaczyła wówczas blisko 10 tysięcy złotych na remont jednej z sal lekcyjnych i świetlicy oraz zakup tablicy interaktywnej (multimedialnej) do tej placówki oświatowej.

(RS)

Na zdjęciu Szkoła Podstawowa nr 5 w Trzebini-Sierszy.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij