Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zamontować brakującą latarnię i zadbać o wygląd

Zamontować brakującą latarnię i zadbać o wygląd

Opublikowano:

Paweł Jasic – przewodniczący Rady Osiedla Salwator i radny Rady Miasta Trzebini zaapelował do trzebińskich władz miasta o montaż brakującej latarni z lampą na Rondzie Edwarda Jaworskiego u zbiegu ulic: Kościuszki, Pułaskiego i Ochronkowej w Trzebini oraz o zadbanie o jego godny wygląd.


– Na Rondzie Edwarda Jaworskiego są tylko trzy latarnie, bo czwarta została zniszczona podczas kolizji. Dlatego chciałem zawnioskować o montaż brakującej latarni z lampą – mówił podczas ostatniej sesji Rady Miasta Trzebini Paweł Jasic.

– Jednocześnie chciałem bardzo prosić o odpowiednie utrzymanie tego ronda, by nie dochodziło do takich sytuacji, że znów będzie ono porastać nieskoszoną trawą – dodał Paweł Jasic.

(RS)

Na zdjęciu fragment ronda u zbiegu ulic: Kościuszki, Pułaskiego i Ochronkowej w Trzebini za poprzednich władz samorządowych.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij