Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Zebranie nie odbyło się

Zebranie nie odbyło się

Opublikowano:

Tylko osiemnastu mieszkańców Osiedla Krakowska przyszło 5 maja 2016 roku do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini na zebranie sprawozdawczo-wyborcze.


W porządku zebrania zaplanowano między innymi wysłuchanie sprawozdania z dotychczasowej działalności Rady Osiedla Krakowska, wybór przewodniczącego i członków Rady Osiedla Krakowska na kolejną kadencję oraz dyskusję. Jednak zebranie nie odbyło się.

– Zebranie nie może się odbyć, bo nie ma wymaganej liczy mieszkańców osiedla i w takim przypadku byłoby ono nieprawomocne – stwierdziła Krystyna Barbara Siemek, zastępca burmistrza Trzebini.

– Końcem maja lub początkiem czerwca wyznaczymy kolejne zebranie. Muszą państwo zmobilizować do udziału w nim sąsiadów i znajomych. By zebranie mogło się odbyć, musi w nim uczestniczyć co najmniej 33 mieszkańców osiedla. Po za tym potrzeba 15 osób, które zdecydują się pracować w przyszłej radzie osiedla – zaapelowała na koniec Krystyna Barbara Siemek.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij