Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zebranie wiejskie w Młoszowej

Zebranie wiejskie w Młoszowej

Opublikowano:

Bożena Adamczyk – sołtys Młoszowej zaprasza mieszkańców tej miejscowości na zebranie wiejskie, które odbędzie się we wtorek 11 kwietnia 2017 roku o godz. 17.00 w Wiejskim Domu Kultury w Młoszowej.

Program zebrania obejmuje: sprawozdanie sołtysa z wykonania funduszu sołeckiego w 2016 roku, informację o realizacji zadań w Sołectwie Młoszowa w 2016 roku, wyrażenie zgody dla osoby prywatnej na wydzierżawienie działek gminnych o powierzchni 4 ha 49 arów z przeznaczeniem na użytki zielone (łąki kośne), przekazanie informacji od starosty chrzanowskiego na temat rozpoczęcia prac geodezyjnych w związku z modernizacją ewidencji gruntów i budynków (obręb Młoszowa), konsultację dotyczącą projektu statutu sołectw w Gminie Trzebinia oraz wolne wnioski i zapytania.

(RS)

Na zdjęciu Wiejski Dom Kultury w Młoszowej. Fot.: Robert Siwek © 2016.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij