Piątek, 09 czerwca 2023 | Felicjana, Pelagii
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zielone światło dla nowego parkingu u Energetyków

Zielone światło dla nowego parkingu u Energetyków

Opublikowano:

Mieszkańcy Osiedla Energetyków od dawna narzekają na brak wystarczającej ilości miejsc parkingowych. Jest jednak szansa, że z czasem sytuacja w tej kwestii ulegnie poprawie.

Zielone światło ku temu daje uchwalony podczas ostatniej sesji Rady Miasta Trzebini miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla części Osiedla Energetyków.

W planie tym powyżej zbiegu ulicy Kamiennej z północną częścią wielorodzinnej zabudowy mieszkaniowej wyznaczono teren pod nowy parking dla mieszkańców osiedla.

– Na dzień dzisiejszy jest to teren leśny. Jest on jednak przeznaczony do przekształcenia na przyszły parking, gdzie będzie mogło powstać od 70 do 75 miejsc parkingowych – poinformowała podczas ostatniej sesji Ewa Jaśko, naczelnik Wydziału Architektury i Urbanistyki Urzędu Miasta w Trzebini.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij