Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > By działania radnych były jawne

By działania radnych były jawne

Opublikowano:

Radny Marian Kokoszka z Osiedla Siersza zaapelował o większą niż dotychczas jawność działań podejmowanych przez trzebińskich radnych.

Temat został poruszony na sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 30 listopada 2018 roku.

– Chciałem zgłosić wniosek, by w Biuletynie Informacji Publicznej ukazywały się nie tylko terminy posiedzeń komisji rady, ale także by podawane były tematy, którymi na swoich posiedzeniach będą się zajmować poszczególne komisje – zaapelował Marian Kokoszka.

– Patrząc z perspektywy poprzednich lat, to nie raz szukałem Biuletynie Informacji Publicznej szerszych informacji o pracach komisji, ale najczęściej były to tylko informacje o terminach ich posiedzeń. Tymczasem wielu mieszkańców chce wiedzieć czym zajmują komisje rady i zapewne wielu z nich zechce uczestniczyć w posiedzeniach poszczególnych komisji w przypadku podejmowania interesujących ich tematów – dodał Marian Kokoszka.

Na wiosek radnego niezwłocznie odpowiedział przewodniczy Rady Miasta Trzebini – Waldemar Wszołek.

– Chciałem poinformować, że podjąłem decyzję, iż wszystkie protokoły z posiedzeń komisji rady oraz wszystkie porządki obrad komisji wraz datą i godziną ich posiedzeń będą podawane do publicznej wiadomości – poinformował Waldemar Wszołek.

Robert Siwek

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij