Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Redakcja

Redakcja

wTrzebini

REDAKCJA:

Robert Siwek (redaktor naczelny)

Kontakt mailowy: kontakt@wtrzebini.pl

Telefon: +48 730 22-19-19

Korespondencję pisemną prosimy przesyłać na poniższy adres wydawcy:

Agencja Kreatywna Nowe Media Robert Siwek, ul. Dembowskiego 29, 32-541 Trzebinia

 

NOTY REDAKCYJNE:
Materiały zamieszczane na portalu wTrzebini.pl stanowią własność intelektualną wydawcy lub podmiotów z nim współpracujących. Bez pisemnej zgody redakcji zabrania się innym środkom masowego przekazu wykorzystywania materiałów informacyjnych i zdjęciowych zamieszczanych na portalu.

Redakcja portalu wTrzebini.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Uprasza się czytelników o kulturalną wymianę opinii i myśli. Komentarze nie odnoszące się merytorycznie do artykułu, wulgarne, obrażające, nawołujące do nienawiści bądź łamania prawa będą usuwane przez redakcję lub na wniosek strony pokrzywdzonej. Jednocześnie informujemy, że użytkownik zamieszczający w komentarzach treści niezgodne z prawem może ponieść za to odpowiedzialność karną, a dane jego komputera (IP) mogą zostać przekazane policji bądź prokuraturze.

Wszelkie uwagi oraz informacje o błędach lub nadużyciach prosimy przesyłać drogą elektroniczną na e-mail: kontakt@wtrzebini.pl

Redakcja portalu wTrzebini.pl informuje, że w przypadku publikacji listów do redakcji i materiałów niezamówionych, zastrzegamy sobie prawo do ich skracania, przeredagowania i nadawania własnych tytułów.

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij