Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Potrzebny prezes dla gminnej spółki

Potrzebny prezes dla gminnej spółki

Opublikowano:
Tagi: konkurs, mzn, praca,

Do 10 września 2021 roku można składać dokumenty w konkursie na intratną posadę prezesa gminnej spółki – Miejskiego Zarządu Nieruchomości w Trzebini.

Kandydaci ubiegający się o zatrudnienie na wspomnianym stanowisku winni między innymi: mieć wyższe wykształcenie prawnicze, techniczne lub ekonomiczne z tytułem magistra oraz posiadać co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym. Preferowane będzie doświadczenie zawodowe związane z zarządzeniem nieruchomościami, budownictwem lub architekturą.

Pełna treść ogłoszenia o konkursie na prezesa zarządu Miejskiego Zarządu Nieruchomości w Trzebini jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych na stronie Urzędu Miasta w Trzebini.

Konkurs zostanie przeprowadzony przez komisję złożoną z naczelnika Wydziału Polityki Społecznej, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Trzebini; naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta w Trzebini; sekretarza Gminy Trzebinia oraz delegowanego przedstawiciela rady nadzorczej Miejskiego Zarządu Nieruchomości w Trzebini.

Warto podkreślić, że posada prezesa Miejskiego Zarządu Nieruchomości w Trzebini należy do najlepiej płatnych stanowisk pracy w Gminie Trzebinia.

Z informacji zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini wynika, że roczny zarobek szefa tej firmy za rok 2018 wyniósł ponad 277 tysięcy złotych brutto.

(RS)

Na zdjęciu siedziba gminnej spółki – Miejskiego Zarządu Nieruchomości w Trzebini-Gaju.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij