Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Trzeba wyremontować murek na targowisku

Trzeba wyremontować murek na targowisku

Opublikowano:

Wojciech Hajduk – miejski radny i przewodniczący Rady Osiedla Piaski zwrócił się z interwencją do władz gminy o przeprowadzenie remontu muru, który odgradza trzebiński plac targowy od ulicy Młoszowskiej.

Sprawa została poruszona na sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 28 maja 2020 roku.

– W 2019 roku składałem interpelację na temat potrzeby naprawy oświetlenia oraz murku na placu targowym przy ulicy Młoszowskiej w Trzebini. Do tej pory udało się już wymienić oświetlenie, dzięki czemu to miejsce wygląda już lepiej i za co serdecznie dziękuję – przypomniał Wojciech Hajduk.

– Koniecznym jest jeszcze wyremontowanie murku przy targowisku. Gdyby udało się to zrobić z wolnych środków finansowych, to mielibyśmy już odnowiony miejski plac targowy – dodał Wojciech Hajduk.

Na zdjęciu mur odgradzający trzebiński plac targowy od ulicy Młoszowskiej, z którego od dawna odpadają płytki elewacyjne. Stan z czerwca 2020 roku.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij