Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Chcą częstszych kontroli prędkości na drogach

Chcą częstszych kontroli prędkości na drogach

Opublikowano:

Jacek Woch – sołtys Myślachowic i zarazem wiceprzewodniczący Rady Miasta Trzebini wskazał na potrzebę częstszych kontroli prędkości na drogach powiatowych we wspomnianym sołectwie.

Temat został poruszony w czasie sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 28 maja 2020 roku podczas dyskusji o finansowaniu z budżetu Gminy Trzebinia patroli policyjnych.

– Brakuje mi policyjnych patroli kontrolujących prędkość samochodów w miejscach, w których o takie patrole apelują sołtysi oraz przewodniczący trzebińskich rad osiedlowych – stwierdził Jacek Woch.

– Mnie nie interesują patrole kontrolujące prędkość na drodze wojewódzkiej w rejonie Zbyszka. Mnie interesuje sprawdzanie prędkości na drogach powiatowych w Myślachowicach, o co proszą mieszkańcy naszego sołectwa. Chodzi o ulice: Płocką, Piaski i Waryńskiego – podkreślił Jacek Woch.

Zdaniem radnego i sołtysa miejscowości policyjne kontrole prędkości na wymienionych ulicach są zbyt rzadkie w stosunku do oczekiwań mieszkańców.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij