Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Żuradzki przywraca normalność

Żuradzki przywraca normalność

Opublikowano:

Kilka razy przecierałem oczy ze zdumienia, gdy w pierwszych dniach czerwca na ulicach mojego osiedla zobaczyłem robotników, którzy przyjechali załatać powstałe po zimie dziury w gminnych drogach.

Zdziwiony byłem tym bardziej, że poprzednie władze Trzebini, te sprawujące rządy w naszym mieście bezpośrednio przed objęciem kilka tygodni temu obowiązków burmistrza Trzebini przez Grzegorza Żuradzkiego, przyzwyczaiły mnie już i chyba nie tylko mnie, do tego że na rychłe załatanie pozimowych dziur w gminnych drogach nie ma co liczyć i że najlepiej jest po prostu przywyknąć do jazdy slalomem po gminnych traktach.

Przykładowo na przestrzeni całego 2015 roku pozimowych dziur w niektórych ulicach w Sierszy nie załatano w ogóle i to mimo tego, iż w budżecie gminy na wspomniany rok zarezerwowano na ten cel nie małe pieniądze. Uczyniono to dopiero wiosną 2016 roku. Różowo z naprawą gminnych dróg po zimie w ostatnich latach nie było również w innych naszych osiedlach i sołectwach.

Dla mnie taki stan rzeczy był niczym innym jak nienormalnością w najczystszej formie. Tym bardziej, iż dobrze pamiętam, że w dalszej przeszłości starano się, by pozimowe naprawy jezdni we wszystkich trzebińskich osiedlach i sołectwach były wykonane przed nadejściem lata.

Cieszę się, że pełniący obowiązki burmistrza Trzebini – Grzegorz Żuradzki nawiązuje do dawnych dobrych wzorców i przywraca normalność na gminnych drogach.

Trochę dziwi mnie tylko to, jak to jest, że Grzegorz Żuradzki zarządza gminą sam (bez zastępców burmistrza) i potrafi dopilnować realizacji prac na gminnych drogach, a gdy nie tak dawno ster władzy w Trzebini dzierżyły trzy osoby (burmistrz i dwóch jego zastępców), to był z tym problem…?

Robert Siwek
kontakt@wtrzebini.pl

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij