Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Firma z Alwerni zadba o targowiska

Firma z Alwerni zadba o targowiska

Opublikowano:

Urząd Miasta w Trzebini rozstrzygnął przetarg na utrzymanie czystości na placu targowym oraz w miejscach wyznaczonych do handlu na terenie gminy w 2018 roku.


W sumie na ogłoszony przetarg wpłynęło aż sześć ofert od firm z Alwerni, Chrzanowa i Trzebini. Najniższą cenę realizacji usługi (wynoszącą 74.990 złotych) zaoferowała firma GARDEN SG z Alwerni i to właśnie jej powierzono realizację wspomnianego zadania.

Do obowiązków wybranej firmy będzie należało: sprzątanie targowisk i wywożenie nieczystości po każdym dniu handlu, odśnieżanie placów w okresie zimowym oraz bieżące utrzymanie i udostępnianie handlowcom szaletów na placu targowym przy ul. Młoszowskiej w Trzebini.

Przypomnijmy, że oprócz głównego placu targowego przy ulicy Młoszowskiej w Trzebini gmina posiada jeszcze targowiska na Osiedlu Gaj oraz przy ulicy Ochronkowej w centrum Trzebini. Przy czym handel na tym ostatnim placu prowadzony jest wyłącznie w środy.

(RS)

Na zdjęciu fragment placu targowego przy ulicy Młoszowskiej w Trzebini

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij