Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Już niebawem odbędzie się rowerowy rajd

Już niebawem odbędzie się rowerowy rajd

Opublikowano:

We wtorek 1 maja 2018 roku sympatyków rekreacji na dwóch kółkach czeka nie lada gratka. W tym dniu odbędzie się XI Integracyjny Rajd Rowerowy w Płokach.


Celem odbywającej się od kilkunastu lat imprezy jest między innymi promowanie walorów turystycznych Płok i najbliższych okolic oraz propagowanie zdrowego trybu życia poprzez rekreację rowerową.

Organizatorzy rajdu proponują uczestnikom dwie trasy przejazdu. Krótszą (16 km) oraz dłuższą (29 km). Zapisy przyjmowane są elektronicznie za pośrednictwem strony: www.rajdploki.pl

Impreza zainaugurowana zostanie o godzinie 10.00 na Błoniach Płockich przy Sanktuarium Matki Bożej Płokach. Tam też o godzinie 14.00 planowane jest zakończenie imprezy połączone z losowaniem nagród i upominków wśród jej uczestników.

Głównym organizatorem XI Integracyjnego Rajdu Rowerowego w Płokach jest Fundacja Memoria Potockich.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij