Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Krzu stawiają na drogi i oświetlenie

W Krzu stawiają na drogi i oświetlenie

Opublikowano:

Rada Osiedla Krze złożyła dziewięć wniosków do budżetu Gminy Trzebinia na rok 2017. Większość z nich dotyczy zadań drogowych oraz montażu dodatkowego oświetlenia ulicznego.

W przypadku zadań z zakresu oświetlenia przedstawiciele osiedla zwrócili się do władz gminy o montaż oświetlenia na ulicy Ładnej od strony ulicy Grunwaldzkiej (2 lampy), montaż jednej lampy na ulicy Żabiej oraz o montaż oświetlenia z ulicy Grunwaldzkiej w kierunku bloków nr 51 i 51 a.

Jeśli idzie o zadania drogowe, to Rada Osiedla Krze zawnioskowała o realizację przedsięwzięć obejmujących: dokończenie nakładki asfaltowej na ulicy Zawadzkiego – bocznej (około 60 metrów), remont drogi dojazdowej do kompleksu garaży przy ulicy Kopalnianej, przebudowę drogi od ulicy Kopalnianej do ulicy Gwarków (wzdłuż skateparku), wyasfaltowanie drogi między garażami od ulicy 22 Lipca do bloku nr 51.

Ponadto Rada Osiedla Krze zwróciła się o montaż kamery monitoringu miejskiego w rejonie ulicy Grunwaldzkiej i 22 Lipca oraz o przejęcie od Starostwa Powiatowego w Chrzanowie boiska sportowego przy Zespole Szkół Usługowo-Technicznych i zagospodarowanie tego terenu na cele rekreacyjno-sportowe dla okolicznych mieszkańców.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij