Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Chcą zmierzyć się z problemem narkomanii

Chcą zmierzyć się z problemem narkomanii

Opublikowano:

Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na otwartą debatę poświęconą narastającemu problemowi narkomanii i sposobom przeciwdziałania tej patologii społecznej.

Debata odbędzie się w czwartek 25 maja 2017 roku w Dworze Zieleniewskich w Trzebini. Początek zaplanowano o godzinie 16.30.

– Z policyjnych raportów i statystyk wynika, że narkomania coraz bardziej dotyka mieszkańców Trzebini, w szczególności ludzi młodych. Chcemy wspólnie z zainteresowanymi mieszkańcami i osobami zajmującymi się tym problemem podyskutować o przyczynach tego niebezpiecznego zjawiska i zastanowić się, co możemy wspólnie zrobić, by mu skutecznie przeciwdziałać – mówi Tadeusz Adamczak, przewodniczący Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie młodzież, rodziców, mieszkańców Trzebini i okolic oraz osoby, którzy stykają się z problem narkomanii w czasie swojej pracy zawodowej: policjantów, lekarzy, terapeutów uzależnień, psychologów i pedagogów szkolnych.

Jednocześnie zwracają się z prośbą do osób mających do czynienia z problemem narkomanii z tytułu wykonywanego zawodu o wygłoszenie tematycznych referatów.

Dodatkowe informacje na temat debaty można uzyskać telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej u przewodniczącego Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia:

Tadeusz Adamczak – tel.: 784 088 932, e-mail: ta53@onet.eu

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij