Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Konkursy na dyrektorów szkół i przedszkoli

Konkursy na dyrektorów szkół i przedszkoli

Opublikowano:

Burmistrz Trzebini ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów w siedmiu placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trzebinia.


Konkursy dotyczą Przedszkola Samorządowego nr 1 im. Janusza Korczaka w Trzebini, Przedszkola Samorządowego nr 4 w Trzebini (Osiedle Górka), Przedszkola Samorządowego w Myślachowicach, Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi-Królowej w Dulowej, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Młoszowej oraz Szkoły Podstawowej nr 5 w Trzebini (Osiedle Siersza) i Szkoły Podstawowej dla Dorosłych w Trzebini (Osiedle Siersza).

We wszystkich przypadkach oferty kandydatów na dyrektorów będą przyjmowane do 6 marca 2018 roku w Trzebińskim Centrum Administracyjnym przy ulicy Św. Stanisława 1 w Trzebini.

Z pełną treścią zarządzenia burmistrza o ogłoszonych konkursach zainteresowane osoby mogą się zapoznać na stronie internetowej Gminy Trzebinia (www.trzebinia.pl) w dziale OGŁOSZENIA.

(RS)

Na zdjęciu Szkoła Podstawowa Nr 5 w Trzebini (Osiedle Siersza) widziana od strony drogi gminnej – ulicy Jana III Sobieskiego.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij