Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Przetarg na szkolne remonty został unieważniony

Przetarg na szkolne remonty został unieważniony

Opublikowano:

Burmistrz Trzebini – Jarosław Okoczuk unieważnił ogłoszone kilka tygodni temu postępowanie przetargowe na realizację prac remontowych w Szkole Podstawowej nr 5 w Sierszy oraz w Szkole Podstawowej nr 3 na Trzebionce.

Przypomnijmy, że w ramach ogłoszonego wówczas przetargu planowano remont małej sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 5 w Sierszy, który miał objąć: wymianę parkietu, montaż nowych grzejników wraz z osłonami, wymianę instalacji elektrycznej i opraw oświetleniowych oraz montaż nowych drabinek gimnastycznych i siatek ochronnych na okna. W ramach tego przedsięwzięcia chciano również wymienić wyposażenie sali gimnastycznej w postaci sześciu ławek, dwóch tablic do koszykówki, skrzyni i kozła

Z kolei w Szkole Podstawowej nr 3 na terenie Osiedla Trzebionka w ramach ogłoszonego przetargu założono przeprowadzenie remontu pięciu sal szkolnych, które miały objąć między innymi: wymianę podłóg, usunięcie boazerii i malowanie ścian.

Postępowanie zostało jednak unieważnione, gdyż jak czytamy w informacji podpisanej przez burmistrza Trzebini – Jarosława Okoczuka cena ofert najkorzystniejszych przewyższyła kwotę, jaką zarezerwowały na ten cel władze Gminy Trzebinia.

Z dokumentacji przetargowej wynika, że na prace remontowe w Szkole Podstawowej nr 5 w Sierszy gmina zarezerwowała 91.081 złotych, tymczasem najtańsza oferta realizacji wspomnianych prac była o ponad 6 tysięcy złotych wyższa.

Natomiast na realizację prac remontowych w Szkole Podstawowej nr 3 (Osiedle Trzebionka) gmina zabezpieczyła 69.970 złotych, a najkorzystniejsza oferta opiewała na kwotę przekraczającą 103 tysiące złotych (ponad 33 tysiące złotych więcej).

Robert Siwek

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij