Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Trzeba będzie znaleźć skradziony akt

Trzeba będzie znaleźć skradziony akt

Opublikowano:

Z okazji 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini tutejsza Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka organizuje dla mieszkańców niecodzienną zabawę z nagrodami.

Chodzi o grę miejską zatytułowaną „zaGRAbione prawa”.

– Zamysł jest prosty. W czasie zabawy uczestnicy wcielą się w grupy śledcze, które będą miały za zadanie rozwikłać zagadkę kradzieży aktu nadania Trzebini praw miejskich. By się tego dowiedzieć poszczególnym drużynom przyjdzie m.in. łamać tajne kody, przesłuchiwać świadków wydarzenia, a przede wszystkim wykazać się niezrównaną spostrzegawczością – tłumaczy Monika Kłak-Gorlewicz z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Trzebini.

Być może wydaje się to trudne, ale – zdaniem organizatorów- nie ma powodów do obaw, gdyż zadania mają mieć lekki i humorystyczny charakter.

Ci uczestnicy zabawy, którzy wykażą się śledczym talentem mogą liczyć na cenne nagrody w postaci sportowej kamery, drona i markowego aparatu fotograficznego. Nie zabraknie również książek i drobnych upominków.

Gra rozpocznie się w sobotę 13 maja 2017 roku o godzinie 14.00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Narutowicza 10 w Trzebini. Startować mogą wszyscy, zarówno młodzież, rodziny z dziećmi, grupy znajomych jak i pary.

Konieczna jest wcześniejsza rejestracja zespołów na stronie: http://www.gra-trzebinia.evenea.pl

Tam też można się zapoznać ze szczegółami wydarzenia.

(RS)

Na zdjęciu wejście do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij