Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Edukacja i kultura > Trzebińscy licealiści poszli w kamasze

Trzebińscy licealiści poszli w kamasze

Opublikowano:

Uczniowie klas mundurowych z Publicznego Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini przebywali ostatnio w Jednostce Wojskowej Komandosów w Lublińcu koło Częstochowy, gdzie przeszli szkolenie sprawnościowe.

– Zajęcia zostały przygotowane na bardzo wysokim poziomie przez świetnie wyszkolonych instruktorów wojskowych  – informuje Danuta Bis  z Publicznego Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini.

Licealiści mieli do wykonania niełatwe zadania sprawnościowe w Ośrodku Szkolenia Fizycznego, gdzie najlepiej zaprezentowali się: Daria Szkarłat i Karol Kulawik.

Kolejne elementy szkolenia to wspinanie się po drabince linowej oraz wspinaczka na ściance. Oprócz tego wszyscy poznali zasady udzielania pierwszej pomocy na polu walki.

– Zajęcia były bardzo wyczerpujące, ale i zachęcające naszych wychowanków do dalszej systematycznej pracy nad swoją sprawnością fizyczną oraz inspirujące do ewentualnego wyboru dalszej drogi życiowej właśnie w służbach mundurowych  – podsumowuje Danuta Bis.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij