Czwartek, 21 września 2023 | Jonasza, Mateusza
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Sierszy wyremontują salę gimnastyczną

W Sierszy wyremontują salę gimnastyczną

Opublikowano:

Gmina Trzebinia ogłosiła w bieżącym tygodniu przetarg na wykonanie remontu sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Trzebini-Sierszy.


Zakres prac obejmie wykonanie parkietu, malowanie ścian farbami lateksowymi i olejnymi oraz wymianę dotychczasowych lamp oświetleniowych na nowoczesne lampy typu LED. Remont ma zostać zakończony przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Firmy zainteresowane realizacją zadania mogą składać swoje oferty w trzebińskim magistracie do 26 kwietnia 2018 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

Przypomnijmy, że o pilne wykonanie remontu sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Trzebini-Sierszy już latem ubiegłego roku w imieniu sierszańskiej społeczności apelował do władz gminy Marian Kokoszka – przewodniczący Rady Osiedla Siersza.

(RS)

Na zdjęciu sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 5 w Trzebini-Sierszy.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij