Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Wspólnie zaśpiewają solidarnościowe piosenki

Wspólnie zaśpiewają solidarnościowe piosenki

Opublikowano:

W kolejną rocznicę podpisania porozumień sierpniowych z 1980 roku Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia zaprasza mieszkańców Trzebini i okolic do wspólnego śpiewania piosenek z okresu solidarnościowego.

Impreza odbędzie się w piątek 31 sierpnia 2018 roku o godzinie 16.30 w Dworze Zieleniewskich przy ulicy Piłsudskiego 47 a w Trzebini. Wstęp jest wolny.

W programie przewidziano koncert fortepianowy Aleksandry Hortensji Dąbek, spotkanie z internowanymi w czasie stanu wojennego działaczami NSZZ Solidarność z trzebińskich zakładów pracy oraz wspólne śpiewanie piosenek solidarnościowych.

– Solidarność trzebińska żyła nadziejami na lepsze życie. Poprzez udział w spotkaniu chcemy wyrazić szacunek i uznanie dla wszystkich działaczy, członków i sympatyków Solidarności – mówi Tadeusz Adamczak, organizator spotkania i przewodniczący Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia.

(RS)

Na zdjęciu Dwór Zieleniewskich w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2016.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij