Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Nie żyje burmistrz Adam Adamczyk

Nie żyje burmistrz Adam Adamczyk

Opublikowano:

W nocy z soboty na niedzielę (z 24 na 25 lutego 2018 roku) w wieku siedemdziesięciu lat zmarł Adam Adamczyk – wieloletni burmistrz Trzebini.


Adam Adamczyk sprawował funkcję burmistrza Trzebini nieprzerwanie przez trzy kadencje od listopada 1998 roku do grudnia 2010 roku. Wtedy to przegrał kolejne bezpośrednie wybory na wspomnianą funkcję z ówczesnym przewodniczącym Rady Miasta Trzebini – Stanisławem Szczurkiem. W następnych bezpośrednich wyborach burmistrza Trzebini, które odbyły się w listopadzie 2014 roku mieszkańcy naszej gminy ponownie wybrali na to stanowisko Adama Adamczyka. Do oficjalnego zakończenia aktualnej czteroletniej kadencji burmistrzowi Adamczykowi zabrakło niespełna dziewięciu miesięcy.

(RS)

Na zdjęciu burmistrz Trzebini – Adam Adamczyk podczas podsumowania Trzebińskiego Biegu Trzeźwości w 2010 roku. Fot.: Robert Siwek.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij