Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Wywrócili się i trafili do szpitala

Wywrócili się i trafili do szpitala

Opublikowano:
Tagi: lgota, policja, wypadek,

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło na terenie trzebińskiego sołectwa Lgota.


Zdarzenie miało miejsce w dniu 1 lutego 2018 roku na ulicy Klonowej, gdzie nieustalona osoba, która kierowała samochodem marki „Opel Astra”, nie zachowała należytej ostrożności podczas wykonywania manewru włączania się do ruchu z drogi gruntowej i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodem marki „Volkswagen” w kierunku Ostrężnicy mieszkańcowi Gminy Klucze.

– W wyniku zaistniałej sytuacji kierujący „Volkswagenem”, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał z jezdni na prawe pobocze, uderzył w przydrożne drzewa, a jego pojazd uległ wywróceniu. Z kolei osoba kierująca „Oplem Astra” odjechała z miejsca zdarzenia – informuje Katarzyna Dąbkowska z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

– Kierujący „Volkswagenem” był trzeźwy, a w wyniku zaistniałego zdarzenia zarówno on jak i pasażerka jego samochodu z obrażeniami ciała trafili do szpitala – dodaje Katarzyna Dąbkowska.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij