Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Policjanci pomogli wymienić zepsute koło

Policjanci pomogli wymienić zepsute koło

Opublikowano:
Tagi: drogówka, policja,

Zwykle policjanci z drogówki kojarzą się użytkownikom szos z coraz częstszymi kontrolami trzeźwości bądź tymi osobami, które karzą kierowców mandatami za różne przewinienia drogowe. Bywają jednak bardzo pozytywne odstępstwa od wspomnianych stereotypów…


W niedzielę 23 lipca 2017 roku dwaj funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie wykonywali swoje codzienne obowiązki. Około godziny 10.00, jadąc wiaduktem zauważyli, że na autostradzie A4 w rejonie zjazdu z Trzebini w kierunku Katowic, na pasie awaryjnym stoi samochód. Szybko udali się tam, żeby sprawdzić, co się stało.

Okazało się, że podróżującemu z wnukami starszemu mieszkańcowi powiatu bocheńskiego zdarzyła się awaria koła, z której usunięciem miał spory problem. Policjanci: sierż. Marek Mierniczek i mł. asp. Artur Godyń zapytali jak mogą pomóc, na co podróżujący poprosił o wezwanie pomocy drogowej.

Zamiast wzywać pomoc drogową i czekać na jej przyjazd funkcjonariusze z chrzanowskiej drogówki sami zabrali się do pracy i szybko wymienili uszkodzone koło w samochodzie.

W efekcie kierowca z okolic Bochni mógł ruszyć z wnukami w dalszą podróż, a policjanci powrócili do swoich służbowych obowiązków.

(RS)

Źródło: KPP Chrzanów

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij