Sobota, 23 września 2017 | Bogusława, Tekli
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Policjanci przenoszą się do nowego komisariatu

Policjanci przenoszą się do nowego komisariatu

Opublikowano:

Od piątku 18 grudnia 2015 roku trzebińscy policjanci przenoszą się do nowego komisariatu, który został zbudowany przy ulicy Krakowskiej 12 w samym centrum naszego miasta.


– W nowym budynku komisariatu służbę pełni już dyżurny komisariatu jak też policjanci, którzy przyjmują zgłoszenia od mieszkańców – informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Trwają prace przy przełączaniu linii telefonicznych. Aktualnie dostępne są połączenia poprzez numery alarmowe: 112 i 997.
Nowy komisariat w Trzebini to nowoczesny obiekt czterokondygnacyjny. Jego powierzchnia użytkowa obejmuje ponad 1693 m2. Wysokość budynku wynosi 15,78 m, szerokość – 21,73 m, a długość – 61,54 m.

Budynek administracyjno–biurowy komisariatu przy ulicy Krakowskiej nr 12 w Trzebini składa się z części recepcyjnej, pomieszczeń służby dyżurnej oraz pomieszczeń biurowych przeznaczonych dla służb policyjnych tj: Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego, Rewiru Dzielnicowych, Referatu Kryminalnego, Referatu Dochodzeniowo-Śledczego, Zespołu ds. Wykroczeń i Zespołu ds. Prezydialnych.

Obiekt posiada również magazyny, pomieszczenia techniczne, składnicę akt oraz garaże.

– Oficjalne otwarcie nowego Komisariatu Policji w Trzebini planowane jest na 14 stycznia 2016 roku – dodaje rzecznik Robert Matyasik.

(RS)

drukuj
  • Jacek

    Kto będzie płacić za utrzymanie tego molocha? My ….

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Marlene_wtrzebini_B_368x180
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Minął rok od czasu, gdy Adam Adamczyk ponownie objął stanowisko burmistrza Trzebini. Jak oceniasz jego pracę na rzecz mieszkańców?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij