Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W nocy palił się samochód

W nocy palił się samochód

Opublikowano:

Do rzadko spotykanego zdarzenia doszło w czwartek 18 sierpnia 2016 roku w nocy na jednym z parkingów przy ulicy Grunwaldzkiej w Trzebini.

Tuż po godzinie 2.00 jeden z mieszkańców naszego miasta zawiadomił służby o palącym się samochodzie, który stał zaparkowany na parkingu przy ulicy Grunwaldzkiej w Trzebini.

Zapaleniu uległ samochód osobowy marki Opel, będący własnością mieszkańca Trzebini. Pożar został ugaszony przez strażaków z Chrzanowa.

Wysoka temperatura sprawiła jednak, że uszkodzeniu uległ także zaparkowany obok samochód osobowy marki Toyota, należący do mieszkanki Trzebini.

– Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn pożaru zaistniałego pożaru – poinformował w czwartek rano Robert Matyasik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij