Poniedziałek, 19 listopada 2018 | Elżbiety, Seweryny
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z Krakowa wrócili z trzema tuzinami medalami

Z Krakowa wrócili z trzema tuzinami medalami

Opublikowano:

Reprezentujący Klub Sportowy Victoria Trzebinia młodzi lekkoatleci z naszej gminy zdobyli aż 36 medali w I Otwartych Halowych Mistrzostwach Krakowa Dzieci i Młodzieży w Lekkiej Atletyce 2016.

Mistrzostwa odbyły się 17 grudnia 2016 roku. Ich organizatorem był Małopolski Związek Lekkiej Atletyki we współpracy z Zespołem Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1 w Krakowie oraz Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym Kraków–Wschód. W zawodach wzięło udział ponad 400 dzieci reprezentujących kluby sportowe z różnych stron województwa małopolskiego.

– Rywalizowano w konkurencjach obejmujących bieg na 60 metrów, bieg na600 m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłką lekarską oraz sztafetę 4 x 200 metrów, a nasi młodzi i ambitni zawodnicy wywalczyli dla Trzebini aż 36 medali – cieszy się Ewa Sierka, trenerka trzebińskich lekkoatletów.

– Ta impreza pokazała jak wspaniałą dyscypliną jest lekkoatletyka oraz jak wspaniały może być sport dzieci i młodzieży, który mimo sportowej rywalizacji potrafi integrować młodych ludzi – dodaje Ewa Sierka.

Podczas I Otwartych Halowych Mistrzostwach Krakowa Dzieci i Młodzieży w Lekkiej Atletyce 2016 medale dla KS Victoria Trzebinia zdobyli:

 

Medale złote

Mateusz Juszczak – skok wzwyż

Szymon Pulnar – rzut piłką lekarską

Kamil Petka – skok wzwyż

Kamil Petka – rzut piłka lekarską

Kamil Petka – sztafeta 4 x 200 metrów

Fabian Sykuła – sztafeta 4 x 200 metrów

Eryk Patyk – sztafeta 4 x 200 metrów

Artur Łapcik – sztafeta 4 x 200 metrów

Piotr Pulnar – skok wzwyż

 

Medale srebrne

Jaśmina Kłeczek – rzut piłką lekarską

Mateusz Juszczak – rzut piłką lekarską

Patryk Szczurek – skok w dal

Ireneusz Karmański – skok wzwyż

Marcel Pytlik – rzut piłką lekarską

 

Medale brązowe

Norbert Pabis – bieg na 60 metrów

Norbert Pabis – sztafeta 4 x 200 metrów

Nikodem Liszka – sztafeta 4  x 00 metrów

Mateusz Juszczak – sztafeta 4 x 200 metrów

Daniel Kubański – sztafeta 4 x 200 metrów

Sylwia Stasiuk – sztafeta 4 x 200 metrów

Wiktoria Tryfanów – sztafeta 4 x 200 metrów

Emilia Staroń – sztafeta 4 x 200 metrów

Julia Gregorczyk – sztafeta 4 x 200

Julita Starzycka – skok wzwyż

Artur Łapcik – bieg na 600 metrów

Daniel Kubański – bieg na 600 metrów

Norbert Pabis – skok wzwyż

Michał Szczurek – sztafeta 4 x 200 metrów

Filip Kadłuczek – sztafeta 4 x 200 metrów

Filip Surowiak – sztafeta 4 x 200 metrów

Jakub Surowiak – sztafeta 4 x 200 metrów

Piotr Pulnar – skok w dal

Ireneusz Karmański – bieg na 60 metrów

Fabian Sykuła – skok wzwyż

Patryk Szczurek – bieg na 60 metrów

Amelia Badzioch – rzut piłką lekarską

 

Relację video zawodów można zobaczyć pod poniższym linkiem

 https://www.facebook.com/LekkoatletykaTrzebinia/videos/vb.834086456669347/1189460914465231/?type=2&theater

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij