Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > 37 sesja Rady Miasta Trzebini

37 sesja Rady Miasta Trzebini

Opublikowano:

W piątek 27 października 2017 roku o godzinie 9.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini rozpocznie się 37 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.


W porządku obrad przewidziano między innymi rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2017; zmian wieloletniej prognozy finansowej; przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Trzebinia dla obszaru położonego na obrzeżu Osiedla ZWM w Trzebini i Młoszowej; przyjęcia programu współpracy Gminy Trzebinia z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2018.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami; przedstawienie sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Trzebinia za I półrocze 2017 roku; informację na temat oświadczeń majątkowych; wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu Dwór Zieleniewskich w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2016.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij