Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Burmistrz poszukuje kolejnego pracownika

Burmistrz poszukuje kolejnego pracownika

Opublikowano:

Burmistrz Trzebini – Jarosław Okoczuk niedawno zatrudnił rzecznika prasowego, a obecnie poszukuje kolejnej osoby do pracy w trzebińskim magistracie.

Tym razem burmistrz ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy inspektora w Wydziale Finansowym – Referacie Budżetu Gminy i Spraw Finansowo-Księgowych Urzędu Miasta w Trzebini.

Kandydaci ubiegający się o zatrudnienie na wspomnianym stanowisku winni między innymi: posiadać wyższe wykształcenie o specjalności rachunkowość, legitymować się minimum trzyletnim stażem pracy w księgowości budżetowej i mieć nieposzlakowaną opinię.

Szczegółowe wymagania i oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów wszyscy zainteresowani mogą znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini (zakładka PRZETARGI, OGŁOSZENIA RÓŻNE, NABÓR NA STANOWISKA URZĘDNICZE).

Termin składania dokumentów aplikacyjnych został wyznaczony do dnia 19 lipca 2019 roku.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij