Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Do redagowania fejsa i wielu innych rzeczy

Do redagowania fejsa i wielu innych rzeczy

Opublikowano:

Pełniący funkcję burmistrza Trzebini – Grzegorz Żuradzki ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy podinspektora w Wydziale Promocji, Współpracy z Zagranicą, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Trzebini.

Osoby ubiegające się o zatrudnienie w ramach ogłoszonego naboru winny między innymi: mieć wykształcenie wyższe o specjalności turystyka, marketing, stosunki międzynarodowe lub innej, ale uzupełnionej studiami podyplomowymi z zakresu administracji; posiadać minimum dwa lata stażu pracy oraz nieposzlakowaną opinię.

Do zadań osoby zatrudnionej na wspomnianym stanowisku będzie należeć między innymi: redagowanie i wprowadzanie informacji na stronę internetową Gminy Trzebinia, redagowanie profili społecznościowych Gminy Trzebinia, przygotowywanie materiałów promocyjnych, wykonywanie zdjęć, przedkładanie propozycji tekstów informacyjnych, organizacja spotkań mających na celu wymianę informacji i promocję, prowadzenie spraw dotyczących honorowego patronatu burmistrza Trzebini, udział w wydarzeniach promujących walory i potencjał Gminy Trzebinia.

Szczegółowe wymagania i oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów ubiegających się o stanowisko, w tym zakres czynności, wszyscy zainteresowani mogą znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini (zakładka: NABÓR NA STANOWISKA URZĘDNICZE).

Termin składania dokumentów aplikacyjnych został wyznaczony do dnia 21 września 2018 roku.

Robert Siwek

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij