Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Gorący posiłek dla potrzebujących w Górce i Sierszy

Gorący posiłek dla potrzebujących w Górce i Sierszy

Opublikowano:

Ponad 115 tysięcy złotych Gmina Trzebinia przeznaczy w 2018 roku na realizację zadania publicznego pod nazwą „Zapewnienie gorącego posiłku dla potrzebujących”.


Podobnie jak w latach poprzednich w roku 2018 wydawaniem posiłków dla potrzebujących będą się zajmować podmioty kościelne posiadające odpowiednią kadrę i zaplecze do realizacji tego zdania tj.: Parafialny Zespół „Caritas” im. Bł. Matki Teresy z Kalkuty przy Parafii pw. Św. Barbary w Trzebini-Krystynowie (dotacja na 2018 rok – 53.330. złotych) oraz „Caritas” Archidiecezji Krakowskiej – Parafialny Zespół „Caritas” przy Parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Trzebini-Sierszy (dotacja na 2018 rok – 62.188 złotych).

Posiłki będą wydawane codziennie za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt. Kwalifikacja osób uprawnionych do otrzymania wsparcia w postaci posiłków jest prowadzona przez oferenta we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Trzebini.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij