Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Nad Balatonem zbudują baseny, plaże…

Nad Balatonem zbudują baseny, plaże…

Opublikowano:

Gminie Trzebinia wreszcie udało się wyłonić wykonawcę, który ma zająć się realizacją pierwszego etapu robót związanych z zagospodarowaniem terenu nad trzebińskim Balatonem.


Do trzeciego już przetargu na realizację tego zadania przystąpiły cztery firmy. Dwie z Trzebini oraz po jednej z Krakowa i Olszyn pod Babicami.

Najkorzystniejszą ofertę złożył Zakład Remontowo-Budowlany Rembud z Trzebini, który za wykonanie prac zażyczył sobie nieco ponad 3,7 miliona złotych i to właśnie ta firma ma zająć się realizacją inwestycji.

Pozostałe trzy firmy uczestniczące w postępowaniu przetargowym żądały kwot znacznie przekraczających 4 miliony złotych.

Prace budowlane na Balatonem mają się rozpocząć jesienią bieżącego roku, a ich zakończenie planowane jest na początku maja 2018 roku.

Inwestycja obejmie między innymi: budowę nowych ciągów komunikacyjnych, wykonanie miejsc do plażowania, montaż trzech basenów pływających (w tym płytkiego o głębokości do 0,8 metra), budowę pomostu stałego nad zbiornikiem wodnym, oświetlenie terenu za pomocą lamp solarnych i montaż elementów małej architektury w postaci leżaków, koszy na śmieci i stojaków na rowery.

(RS)

Na zdjęciu plaża i zbiornik wodny w Ośrodku Rekreacyjnym Balaton w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij