Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > O drodze w Myślachowicach i światłach w Trzebini

O drodze w Myślachowicach i światłach w Trzebini

Opublikowano:

W czwartek 11 października 2018 roku odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Trzebini.

Tym razem miejscem sesji będzie siedziba Rady Miasta Trzebini przy ulicy Rynek 18, a jej rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 14.30.

Tematem obrad będą tylko dwie uchwały.

Pierwsza to uchwała intencyjna w sprawie wyrażenia woli udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla Województwa Małopolskiego na dofinansowanie zadania pod nazwą „Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulicy Marszałka Piłsudskiego (Droga Wojewódzka nr 791) i ulicy Kościelnej w Trzebini (Droga Gminna)”.

Druga uchwała dotyczy udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Chrzanowskiego na realizację zadania pod nazwą „Przebudowa części DP 1043K – ulicy Piaski w Myślachowicach od skrzyżowania z DP 1056K – ulicą Piła”.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij