Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Podejmą temat obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej

Podejmą temat obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej

Opublikowano:

W piątek 28 września 2018 roku w Dworze Zieleniewskich w Trzebini odbędzie się 50 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini. Rozpoczęcie obrad zaplanowano o godzinie 9.00.

W porządku obrad przewidziano rozpatrzenie projektów uchwał dotyczących między innymi: zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2018; przekazania środków finansowych na Fundusz Wsparcia Policji na realizację zadania pod nazwą „Współuczesnictwo w zakupie radiowozu oznakowanego dla KPP w Chrzanowie”; uchwalenia „Aktualizacji Programu ochrony środowiska dla Gminy Trzebinia na lata 2018-2021 z uwzględnieniem perspektywy na lata 2022-2025”; wyrażenia zgody na posadowienie tablicy upamiętniającej pięciu więźniów poległych w czasie „Marszu Śmierci” w 1945 roku na cmentarzu żydowskim przy ulicy Juliusza Słowackiego w Trzebini; zmian w Statucie Gminy Trzebinia; wykonania obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej.

Oprócz tego zaplanowano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu Dwór Zieleniewskich w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2016.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij