Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Publicznie będą debatować o śmieciach

Publicznie będą debatować o śmieciach

Opublikowano:

CZY ŚMIECI MUSZĄ TYLE KOSZTOWAĆ, MIMO ŻE SĄ SEGREGOWANE? – pod takim hasłem Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia organizuje publiczną debatę z udziałem Przemysława Dedy – przewodniczącego zarządu Związku Międzygminnego Gospodarka Komunalna w Chrzanowie.


Debata, na którą wstęp jest wolny dla wszystkich zainteresowanych, odbędzie się w czwartek 21 września 2017 roku w Dworze Zieleniewskich przy ulicy Piłsudskiego 47 a w Trzebini. Będą ją prowadzić przedstawiciele Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia: Tadeusz Adamczak i Wojciech Hajduk. Początek o godzinie 17.00.

– Debata będzie okazją do rozmowy na temat systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, jego zasadach, wdrożeniu i doświadczeniach zebranych podczas kilku lat jego funkcjonowania – mówi Tadeusz Adamczak, przewodniczący Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia.

– Będzie to również okazja do analizy w jaki sposób śmieciowa rewolucja wpłynęła na świadomość ekologiczną mieszkańców oraz w jakim stopniu miała ona wpływ na selektywną zbiórkę odpadów – dodaje Tadeusz Adamczak.

Zainteresowane śmieciowym tematem osoby mogą już dziś przesyłać swoje zapytania i uwagi do Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia na poniższy adres poczty elektronicznej: stowarzyszenie@wspolnatrzebinia.pl

(RS)

Na zdjęciu Dwór Zieleniewskich w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2016

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij