Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Radny Stefan Adamczyk prosi o informacje…

Radny Stefan Adamczyk prosi o informacje…

Opublikowano:

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Trzebini (27.01.2017) radny Stefan Adamczyk zwrócił uwagę burmistrzowi Trzebini i jego zastępcom, że zarówno on jak i inni radni nie są informowani o planach i działaniach inwestycyjnych w gminie.

– Chciałbym prosić burmistrzów, by informowali Komisję Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości o planowanych w gminie inwestycjach. Nie podoba mi się to, że wiele ciekawych rzeczy robi się w gminie, a dzieje się to poza radą, radnymi, a przede wszystkim poza naszą komisją – stwierdził radny Stefan Adamczyk, który jest jednocześnie przewodniczącym Komisji Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości Rady Miasta Trzebini.

– Jeśli cokolwiek będzie się działo na rzecz rozwoju gospodarczego, to my też chcielibyśmy o tym wiedzieć. Podpiszemy się pod tym i będziemy wspierać takie działania – dodał Stefan Adamczyk.

Radny nie zdradził o jakie konkretne „ciekawe rzeczy” mu chodziło. Można jednak przypuszczać, że miał na myśli rozpoczętą niedawno budowę nowej galerii handlowej przy ulicy Kościuszki w Trzebini, o której chwilę wcześniej mówił radny Wojciech Hajduk, a o czym część radnych i osób obecnych na sesji dowiedziała się właśnie z tej wypowiedzi.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij